Продавница

Lolo pets – Бисквити за куче (микс вкусови коскички) од минт, банана, ванила, чоколадо (1кг.)

450.00мкд


Lolo pets – Бисквити за куче (микс вкусови коскички) од минт, банана, ванила, чоколадо, големина С
(цената е изразена за 1кг.)

Шифра: ЛО80950

Увезено од: Витапол – Полска

Увозник за Македонија:
Пријатели – Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница