Продавница

Lolo pets – Бисквити за куче (микс вкусови коскички) од минт, банана, ванила, чоколадо (200гр.), големина С

100.00мкд


Lolo pets – Бисквити за куче (микс вкусови коскички) од минт, банана, ванила, чоколадо, големина С
(цената е изразена за 200гр.)
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛО80952

Увозник за Македонија:
Пријатели – Миленици
Никола Тесла 42

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница