Продавница

Let’s Bite Meat Snacks Duck Fillets – Месни закуски филети од патка 80гр.

210.00мкд


Let’s Bite Meat Snacks Duck Fillets – Месни закуски филети од патка 80гр.

 • Нежни месни закуски
  Идеален за тренинг, како награда или едноставно како вкусно уживање.
  Месните закуски се клучот за послушноста и го поддржуваат природниот инстинкт за џвакање на кучињата. Дополнителна храна за кучиња.

 • Безбедни закуски направени со локални состојки
  Направено со 90% вистинско месо
  Протеини без маснотии и есенцијални амино киселини
  Без штетни хемикалии/li>

 • БЕЗ пченица – БЕЗ глутен – БЕЗ ГМО – БЕЗ шеќер
  Произведено во ЕУ

 • Состав:
  живина 90% (патка 26%), растителен глицерол, лигноцелулоза, натриум хлорид 0,5%.

 • Аналитички состојки:
  суров протеин 32%, сурова маснотија 20%, суров пепел 6,5%, сурови влакна 9,1%, влага 18%.

 • Нутритивен состав:
  Природни антиоксиданси: екстракт од рузмарин и екстракти од токоферол од растителни масла (1b306(i))

Земја на потекло ЕУ
Шифра: 101111925

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
0