Продавница

Churu – Полнети врапс за куче со вкус на пилешко и лосос 8х12гр.

490.00мкд 440.00мкд


Churu – Полнети врапс за куче со вкус на пилешко и лосос 8х12гр.
За пребирливи кучиња. вкусни грицки кои ги обожаваат,
Се дава рачно и со тоа Вашето куче уште повеќе се приврзува за Вас.
* Во една кесичка има 8 туби со по 12гр. вкусни закуски за Вашето куче

Churu Bites се меки природни јадења од пилешко и сирење во облик на стапчиња зачинети со природни вкусови, екстракт од зелен чај и витамин Е.
Без житарици, конзерванси или вештачки бои.
Секое пакување вклучува осум поединечни пакувања за одржување на максимална свежина.

・Направено со 100% чисто и природно пилешко од фарма
・Кремаст фил од Churu® внатре, мека печена пилешка паста надвор
・ Без житарици, конзерванси или вештачки бои
・Содржи 8 поединечни пакувања за максимална свежина
・2 различни текстури во еден залак

Традиција од 1805 год.
Многу популарни од 1805год во Соединетите Амерички држави и Азија,
од пред неколку децении во Европската унија,
а сега достапни и во Македонија.

Земја на потекло: Тајланд
Шифра: ЕУД723

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0