Продавница

Carnilove Meat Jerky – Јагнешко и лосос (90% месо) 100гр.

260.00мкд


Carnilove Meat Jerky Lamb with Salmon Fillet – Јагнешко и лосос (90% месо) 100гр.

 • ЗАКУСКИ ОД СУВО МЕСО – ПРОТЕИН БАР ОД ЈАГНЕ И ЛОСОС

 • Дополнителна храна за возрасни кучиња.

 • 90% содржина на месо

 • Неодолив вкус

 • Само природни антиоксиданси

 • Без житарки, без бои, без шеќер, без ГМО

 • произведен во ЕУ

 • СОСТАВ
  мисирка (30%), пилешко (30%), јагнешко месо (26%), лосос (4%), глицерин од растително потекло, морско млеко (1%), натриум хлорид.

 • ИСХРАНА СОСТАВ ВО 1 КГ
  Природни антиоксиданси: екстракт од рузмарин и екстракти од токоферол од растителни масла (1b306(i)).

 • АНАЛИТИЧКИ СОСТАВНИ СОСТОЈКИ ВО 1 КГ
  суров протеин 29,0 %, сурова маснотија 25,0 %, влага 18,0 %, суров пепел 8,0 %, сурови влакна 2,0 %.

Земја на потекло ЕУ
Шифра: 101111855

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , , . Брендови:
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница