Продавница

Carnilove Meat Jerky – Зајак и мисирка (90% месо) 100гр.

260.00мкд


Carnilove Meat Jerky Turkey & Rabbit Bar – Зајак и мисирка (90% месо) 100гр.

 • ЗАКУСКИ ОД СУВО МЕСО – ПРОТЕИН БАР ОД ЗАЈАК И МИСИРКА

 • Дополнителна храна за возрасни кучиња.

 • 90% содржина на месо

 • Неодолив вкус

 • Само природни антиоксиданси

 • Без житарки, без бои, без шеќер, без ГМО

 • произведен во ЕУ

 • СОСТАВ
  мисирка (64%), зајак (26%), глицерин од растително потекло, боровинки (1%), натриум хлорид.
 • ИСХРАНА СОСТАВ ВО 1 КГ
  Природни антиоксиданси: екстракт од рузмарин и екстракти од токоферол од растителни масла (1b306(i)). 
 • АНАЛИТИЧКИ СОСТАВНИ СОСТОЈКИ ВО 1 КГ
  суров протеин 33,0 %, сурова маст 22,0 %, влага 18,0 %, суров пепел 5,5 %, сурови влакна 2,0 %.

Земја на потекло ЕУ
Шифра: 101111857

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
0