Продавница

Brit Training Snack S – Закуски за тренинг за мини/медиум раси 200гр.

220.00мкд


Brit Training Snack S – Закуски за тренинг за мини/медиум раси 200гр.

Состав: ориз, пилешко, гликозен сируп, масло од лосос, хидролизиран пилешки црн дроб, колаген.
Енергија што се метаболизира:

1 ЕЕЗ = 2,32 kcal.

ОПТИМАЛНА ДНЕВНА КОЛИЧКА = 46,4 kcal = 5 – 20 парчиња

Земја на потекло ЕУ
Шифра: 101101163

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница