Продавница

Чварки / Џимиринки од јагне и риба 80гр. – Camon

180.00мкд


Чварки / Џимиринки од јагне и риба 80гр. – Camon

Дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња, на база на чаден зајак.
Формула без глутен.
Без бои и конзерванси.
Богата со протеини од прва класа.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ707

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница