Продавница

Хималајско сирење 12см./35гр. – Camon

420.00мкд


Бар дентален со нане и ензими12см./35гр. – Camon

Млечни стикови за џвакање, комплементарна храна за домашни миленици за кучиња.
Рачно изработено на Хималаите.
Достапно во 3 различни големини.

– 100% природно
– без глутен
– без адитиви
– природен извор на калциум и протеини
* Може да се стави и во микробранова печка на 60 секунди, за поинтересна игра на Вашето куче додека се лепи во неговата усна шуплина.

за да дознаете повеќе за овој производ кликнете на овој линк:
Хималајско Сирење – Камон

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ380

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница