Продавница

Стапчиња од чадено зајачко месо 11.5см./80гр. – Camon

160.00мкд


Стапчиња од чадено зајачко месо 11.5см./80гр. – Camon

Дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња, на база на чаден зајак.
Формула без глутен.
Без бои и конзерванси.
Богата со протеини од прва класа.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ600

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница