Продавница

Срце мини со пилешко и телешко месо микс 140гр. – Camon

200.00мкд


Срце мини со пилешко и телешко месо микс 140гр. – Camon

Совршена закуска и како награда за пријателите со четири нозе: овие закуски, со пилешко и говедско месо и во форма на мали срца, се комплементарни со исхраната на вашето куче.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ053

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница