Продавница

Соленки / Манши закуска за куче 13см (100 парчиња) – Camon

630.00мкд


Соленки / Манши закуска за куче 13см (100 парчиња) – Camon
13 см , ширина 1 см

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.
Шарени стапчиња за кучиња.
Формула без глутен.
Без конзерванси.

Земја на потекло ЕУ
Шифра: АБ008

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница