Продавница

Сланина од говедско, пилешко и риба 12см./100гр. – Camon

260.00мкд


Сланина од говедско, пилешко и риба 12см./100гр. – Camon

Вкусна закуска во форма на пилешко, бакалар и отсечена сурова кожа, вкусна дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња.
Формула без глутен и без бои.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ411

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница