Продавница

Ролована коска со пилешко месо 8см./80гр. – Camon

180.00мкд


Ролована коска со пилешко месо 8см./80гр. – Camon

Вкусни коски од пченкарен скроб со пилешко, корисна дополнителна храна за џвакање за кучиња.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АЕ016

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница