Продавница

Ролована вртена телешка кожа со пилешко месо 140гр./17см. – Camon

350.00мкд


Ролована вртена телешка кожа со пилешко месо 140гр./17см. – Camon

Вртена коска од сурова кожа со пилешко.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АБ261

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница