Продавница

Пресована телешка кожа со млеко и калциум 20см.

260.00мкд


Пресована телешка кожа со млеко и калциум 20см.

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.

Шифра: 443.27

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница