Продавница

Пресована телешка кожа – Коска 21см.

300.00мкд


 • Награди за куче
  Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
  овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.
  -Пресована телешка кожа
  должина 21 см ,
  ширина 4 см

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: 247

Напомена: Цената е за едно парче

0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница