Продавница

Пилешки филети сушени (парче) – Camon

60.00мкд


Пилешки филети сушени (парче) – Camon

Термички обработено и сушено пилешко месо.
Пилешко филе Природен лек за кучиња без адитиви.
Формула без глутен.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ037

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница