Продавница

Коски мини со месо од патка 140гр. – Camon

200.00мкд


Коски мини со месо од патка 140гр. – Camon

Вкусна закуска во форма на мини коски со живина, вкусна дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња.
Формула без глутен и без бои.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ062/Б

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница