Продавница

Коска мини со пилешко и телешко месо микс 500гр. – Camon

450.00мкд


Коска мини со пилешко и телешко месо микс 500гр. – Camon

Совршена закуска и како награда за пријателите со четири нозе: овие грицки, со пилешко и говедско месо и во форма на мали коски, се комплементарни со исхраната на вашето куче.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ057/Б

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница