Продавница

Коска мини полнета со месо од лосос 140гр. – Camon

200.00мкд


Коска мини полнета со месо од лосос 140гр. – Camon

Совршена закуска како награда за пријателите со четири нозе: овие грицки, со лосос и во форма на мали коски, се комплементарни со исхраната на вашето куче.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ052

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница