Продавница

Коска мини со месо од лосос 250гр. – Camon

290.00мкд


Коска мини со месо од лосос 250гр. – Camon

Вкусни мини коски со вкус на лосос, корисна дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња.
Формула без глутен.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ063

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница