Продавница

Закуска Парче-Стапче Вртена Бела Телешка Кожа 12.5/8мм. – Camon

12.00мкд


Закуска Парче-Стапче Вртена Бела Телешка Кожа 12.5/8мм. – Camon

Стапче за џвакање од сурова кожа, закуска за кучиња.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Состав сува и термички обработена говедска кожа
Аналитички состојки суров протеин 88%,сурови влакна1.0%,сурови масти 6.6%,суров пепел2.0%,влага12.7%.

Состав АЛ lekure lope e thate dhe e trajtuar termikisht
Аналитички состојки АЛ Proteina e paperpunuar 88%, fiber e paperpunuar 1,0%, yndyre e paperpunuar 6,6%, hiri i paperpunuar 2,0%, lageshti 12,7%.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АБ192

Увозник за Македонија: Пријатели-миленици
Адреса: Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница