Продавница

Закуска за куче – Коска вакум Говедска 390гр. – Camon

130.00мкд


Коска телешка пресована кожа закуска за куче 21см./170гр. – Camon

Состав: дезинфицирана сушена коска од шунка
Аналитички состојки: суров протеин 34%,сурови влакна 22.8%сурови масти 1.3%,сурова пепел 5.2%,влажност 33%
Состав АЛ: dezinfektuar kocke e thare proshute
Аналитички состојки АЛ: proteina e paperpunuar 34%, fiber e paperpunuar 22.8%, yndyre e paperpunuar 1.3%, hiri i paperpunuar 5.2%, lageshti 33%

Производител Камон
Земја увозник: ЕУ
Шифра: АБ920

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница