Продавница

Детелина мини со месо од елен 500гр. – Camon

450.00мкд


Детелина мини со месо од елен 500гр. – Camon

Совршена закуска и како награда за четириножните пријатели: овие грицки, со елени и во форма на мали детелинки, се комплементарни со исхраната на вашето куче.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ056

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница