Продавница

Геврек од телешка кожа ролован во пилешко месо 2х6см./110гр. – Camon

300.00мкд


Геврек од телешка кожа ролован во пилешко месо 2х6см./110гр. – Camon

Вкусни гевреци од сурова телешка кожа обвиткани со пилешко месо, совршена наградна ужина за возрасни кучиња.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AБ265

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница