Продавница

Бар дентален со нане и ензими12см./35гр. – Camon

90.00мкд


Бар дентален со нане и ензими12см./35гр. – Camon

Вкусни 100% закуски со вкус на нане за кучиња:
– формула без глутен
– со ензими за контрола на плак
– грамовите се означени за лесно дозирање

Земја увозник: ЕУ
Шифра: AЕ375

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница