Продавница

Canina calcium carbonat – Витамини за одржување на мускулите, цврсти заби и раст и одржување на скелетот во добра кондиција

4.00мкд


Canina calcium carbonat –
Витамини за кучиња, за одржување на мускулите во добра кондиција,
цврсти заби
раст
и одржување на скелетот во добра кондиција
Дозирање: 1 таблета на 10кг т.т.
Земја на потекло ЕУ

Напомена: Цената е за 1 таблета.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница