Продавница

Соленки награди за куче 13см – 100 парчиња

400.00мкд


Соленки награди за куче должина :13 см , ширина 1 см
Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.

Шифра: 0362

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , .
error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0