Продавница

Padovan играчка за куче – топче

100.00мкд


Padovan- играчка за куче топче со свирче , кое на малите кученца им ги чешка непцата кога им се менуваат забите.
Дијаметар: 7см.

Земја на потекло : Италија

Шифра: 0416

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0