Продавница

Тrixie – играчка за куче тврдо варена гума (обрач)

160.00мкд


Trixie – Тврдо варена гума , играчка која е многу тешко вашето куче да ја скине.

Дијаметар: 9 см.

Земја на потекло : Германија

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Шифра: 3320

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница