Продавница

Charmy 13- Пена за домашни миленици за суво капење 200мл

380.00мкд


Пена за суво капење на домашни миленици.
Се нанесува на крзното, се остава да делува 5-10мин.
Потоа се брише со мокра крпа додека да падне нечистотијата од Вашиот миленик.
И на крај се расчешлува крзното.

Шифра:
0490
Шарми 13
Земја на потекло : ЕУ

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0