Продавница

Беавис-сув шампон ( пудра )за кучиња

250.00мкд


Сув шампон во прав за кучиња.Сувиот шампон беавис против стрес за кучиња го чисти крзното и му дава сјај.

Состав:бел прав, прав од лаванда, рузмарин во прав,натриум бикарбонат и скроб од тапиока.

Област на употреба:  За употреба при чистење на кучиња.

Употреба и дозирање: Нанесете од правот на вашето куче и масирајте за да се распространи низ целото тело .Нежно исчеткајте го вашето милениче  за да го отстраните вишокот прав .

Прекинете ја употребата , ако се појави иритација на кожата.

Предупредување на целните видови : не користете на  кучиња стари под 6 недели.Избегнувајте контакт со лицето, ушите и областа околу очите .

Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Шифра: БВС-019

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница