Продавница

Camon – Шампон за миленици со додаток на витамин F и бета каротен 200мл концентрат

720.00мкд


Camon – Шампон за миленици со додаток на витамин F и бета каротен 200мл концентрат
Кој помага влакното да е здраво и цврсто и кожата да ја задржи еластичноста и мекоста.
Се меша со вода во соодност 1/10 и се посипува рамномерно на суво крзно.
Се масира и остава да делува неколку минути и убаво се исплакнува.
Шифра: G802
Земја на потекло: ЕУ

en_USEnglish
en_USEnglish
0