Продавница

CAMON – Шампон за миленици со бело крзно 200мл концентрат

790.00мкд


Шампон за миленици со бело крзно кој овозможува длабинско чистење на влакното, го прави поцврсто и спречува пожолтување.
Се меша со вода во сооднос 1/10 и се посипува рамномерно на суво крзно.
Се масира и остава да делува неколку минути и убаво се исплакнува.
Шифра: G801
Земја на потекло: ЕУ

en_USEnglish
en_USEnglish
0