Продавница

Camon – Пена за домашни миленици за суво капење 300мл

590.00мкд


Пена за суво капење на домашни миленици.
Се нанесува на крзното, се остава да делува 5-10мин.
Потоа се брише со мокра крпа додека да падне нечистотијата од Вашиот миленик.
И на крај се расчешлува крзното.

употреба – протресете го шишето пред употреба. Испрскајте мала количина од пената во дланките и нанесете го на крзното од миленикот, почекајте 15-20минути да делува и избришете со влажна добро исцедена крпа, почекајте да се исуши и исчешлајте го крзното.

Мерки на претпазливост – високо запаллива течност, да не се изложува на висока температура, да не се вдишува и да се чува подалеку од дофат на деца.

Шифра:LA100
Земја на потекло : ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница