Продавница

Trixie – Нараквица/чешел за миленици

390.00мкд


Нараквица/чешел за миленици

Нараквица/Масажер за масажа и воедно уживање и вадење на мртвите влакна на вашите домашни миленичиња.

Ракавицата може да се користи за сите типови на влакно.
Ракавицата за масажа има специјален врв за длабинско чистење на влакното
ја стимулира циркулацијата на крвта во кожата
ја отстранува нечистотијата и мртвите влакна

Земја на потекло : Германија
Шифра: 2330

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница