Продавница

Matis pet Fureliminator M – Фурелиминатор 15х7см

1,690.00мкд


Matis pet Fureliminator M – Фурелиминатор
Метален чешел со рачка кој ги отстранува сите мртви влакна од вашето милениче
Земја на потекло ЕУ
Димензија: 15х7см

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница