Продавница

Matis pet Fureliminator L – Фурелиминатор 15х10см

1,750.00мкд


Matis pet Fureliminator L – Фурелиминатор
Метален чешел со рачка кој ги отстранува сите мртви влакна од вашето милениче
Димензија: 15х10см
Земја на потекло ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница