Продавница

Flamingo – Нараквица / Масажер

390.00мкд


Flamingo – Нараквица / Масажер за масажа и воедно уживање и вадење на мртвите влакна на вашите домашни миленичиња.

Ракавицата може да се користи за сите типови на влакно.
Ракавицата за масажа има специјален врв за длабинско чистење на влакното
ја стимулира циркулацијата на крвта во кожата
ја отстранува нечистотијата и мртвите влакна

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 501252

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница