Продавница

FERPLAST Furminator S – Професионален мал фурминатор за долго крзно 15.5х6.5х6см.

1,690.00мкд


FERPLAST Furminator M – Мал фурминатор за долго крзно
Метален чешел со рачка кој ги отстранува сите мртви влакна од вашето милениче
Земја на потекло ЕУ

Шифра GRO5773

en_USEnglish
en_USEnglish
0