Продавница

FERPLAST Furminator M – Професионален мал фурминатор за долго крзно 15.5х5.8х7.8см

1,790.00мкд


FERPLAST Furminator M – Професионален мал фурминатор за долго крзно 15.5х5.8х7.8см
Метален чешел со рачка кој ги отстранува сите мртви влакна од вашето милениче
Земја на потекло ЕУ
Димензија: 15.5х5.8х7.8см
Шифра GRO5772

en_USEnglish
en_USEnglish
0