Продавница

FERPLAST Furminator М – Професионален среден фурминатор за кратко и средно крзно 15.5х7.8х6см

1,690.00мкд


FERPLAST Furminator М – Професионален среден фурминатор за кратко и средно крзно
Метален чешел со рачка кој ги отстранува сите мртви влакна од вашето милениче
Земја на потекло ЕУ
Димензија: 15.5х7.8х6см
Шифра GRO5773

en_USEnglish
en_USEnglish
0