Продавница

Електричен чешел против паразити погоден за миленици.

550.00мкд


Електричен чешел против паразити погоден за миленици.
Чешелот испушта мала количина електрична струја која ги убива паразитите.
Безбеден е за вас и вашиот миленик
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница