Продавница

Trixie – Чешел за одстранување на надворешни паразити

120.00мкд


Пластичен чешел со рачка , помага при вадењето на болви.
Должина: 14см
Ширина: 4см
Земја на потекло : Германија
Шифра: 2400

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница