Чешел-trixie

380.00мкд


Метален чешел за чешлање на средно и долго влакно, го расчешлува влакното од коренот.
Должина: 16см
Ширина: 3см
Земја на потекло : Германија
Шифра: 2395

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница