Продавница

Vitapol – Влажни марамици за миленици со мирис на алое вера 70 парчиња

350.00мкд


Влажни марамчиња за чистење и неутрализирање на мириси на крзното, шепите, очите и ушите на вашето милениче.
Влажните марамчиња содржат Алое вера и го омекнуваат и негуваат крзното на вашето милениче.
Шифра: БК14021
Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0