Продавница

Flamingo – Крпа за бришење на миленици

190.00мкд


Flamingo – Крпа за бришење на миленици

Материјал: импрегнирана памучна крпа со лосион за миење
Го чисти крзното, и ги отстранува непријатните мириси
Впива вода, но за да ја употребувате, не е потребно да ја натопувате во вода

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 507321

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница