Продавница

Camon – Влажни марамици за миленици со мирис на иланг иланг (40 парчиња)

290.00мкд


Хигенски марамици (40 парчиња) за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши и очи.
Со пријатен мирис, го штитат и омекнуваат крзното

Земја на потекло : ЕУ

Шифра: ЛА010

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0