Продавница

Влажни марами “Талко” (40 парчиња – 20х30см.) – Camon

260.00мкд


Влажни марами “Талко” (40 парчиња – 20х30см.) – Camon
Хигенски марамици за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши.
Со пријатен мирис на бебешка пудра, го штитат и омекнуваат крзното

Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувањата, за да се отстрани непријатниот мирис и да се исчистат крзното, шепите, устата или ушите.
Го освежува, храни и нежно го заштитува крзното на миленикот.

– без алкохол
– без парабен

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛА040

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница